O firmie

 

Nasze salony znajdują się w BYDGOSZCZY przy ul. GDAŃSKIEJ 11 i ul. DWORCOWEJ 12.
Jesteśmy najdłużej działającym bydgoskim optykiem. Nasza historia sięga lat 40-tych XX wieku. Optyka jest naszą pasją, którą dzielimy się z naszymi klientami od pokoleń, oferując im najlepsze okulary oraz soczewki kontaktowe.

U nas łączą się tradycja, doświadczenie, wiedza i nowoczesne technologie z profesjonalną obsługą. Skupiamy się na kompleksowej obsłudze klienta, rozpoczynając od badania wzroku poprzez obsługę oraz bogaty wybór opraw, soczewek okularowych i kontaktowych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i koncentrujemy się na jak najlepszym doborze produktów do potrzeb wzrokowych. Wysoce wykwalikowany personel jest gotowy pomóc Państwu w każdej kwestii. Posiadamy własny profesjonalnie wyposażony warsztat do obróbki soczewek okularowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i z niezwykłą precyzją sprostać najbardziej wymagającym zleceniom.

Od 1945 roku tworzyliśmy Polską optykę okularową i jesteśmy jej liderami. Jako pierwsi w Polsce, ponad 60 lat temu dobieraliśmy twarde soczewki kontaktowe własnej produkcji indywidualnym klientom. Badaniami, dopasowaniem i produkcją soczewek zajmował się optometrysta i mistrz optyki, założyciel i właściciel firmy Bernard Mroziński.
Ponad 30 lat temu wykonywaliśmy jedne z pierwszych okularów progresywnych w Polsce. To doświadczenie jest bezcenne i stało się kluczowe dla odpowiedniego doboru tych soczewek, współczesnym bardzo wymagającym klientom. Dbamy by mieć w swojej ofercie najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty z zakresu optyki okularowej i kontaktologii. Uczestniczymy w sympozjach, kongresach, targach i szkoleniach, ciągle podnosząc kompetencje i umiejętności.
Gabinet badania wzroku wyposażony jest w zaawansowany technologicznie sprzęt optometryczny, gwarantujący w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem specjalisty najbardziej precyzyjne pomiary i dobór korekcji.
Posiadamy najnowszej generacji sprzęt okulistyczny do diagnostyki schorzeń oczu, optyczny tomograf koherentny – OCT pozwala sięgać do diagnostyki oczu w jej najbardziej zaawansowanym wydaniu.

W każdym z naszych salonów znajduje się gabinet badania wzroku oraz zróżnicowany asortyment opraw okularowych, aby klienci mieli jak największy ich wybór.

 

Salon  ul. Gdańska 11

tel. 52 322 19 51

czynne:

pn.-pt. : 9.00 – 18.00

w soboty: 9.00 – do 14.00

 

 

 

Salon  ul. Dworcowa 12

tel. 52 322 19 51

czynne:

pn.-pt. : 10.00 – 18.00

w soboty: 10.00 – do 14.00

 

 

Z historii Salonu optycznego

 

Zapraszamy do cofnięcia się w czasie, kiedy to nasi rodzice i dziadkowie, a może my jako dzieci byliśmy klientami naszego zakładu optycznego.

 

 

 

Polityka prywatności

 

 

 

 

Okulary to nasza pasja

Optyk Żuchowscy - O firmie