Nasze salony optyczne

    Nasze salony znajdują się w BYDGOSZCZY przy ul. GDAŃSKIEJ 11 i ul. DWORCOWEJ 12.
Jesteśmy najdłużej działającym bydgoskim optykiem. Nasza historia sięga lat 40-tych XX wieku. Optyka jest naszą pasją, którą dzielimy się z naszymi klientami od pokoleń.


   U nas łączą się tradycja, doświadczenie, wiedza i nowoczesne technologie z profesjonalną obsługą. Skupiamy się na kompleksowej obsłudze klienta, który może wykonać u nas badanie wzroku, oraz znajdzie bogaty wybór opraw, soczewek okularowych i kontaktowych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i koncentrujemy się na jak najlepszym doborze produktów do jego potrzeb. Wysoce wykwalifikowany personel jest gotowy pomóc Państwu w każdej kwestii. Posiadamy własny profesjonalnie wyposażony warsztat do obróbki soczewek okularowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i z niezwykłą precyzją sprostać najbardziej wymagającym zleceniom.


   Od 1945 roku tworzyliśmy Polską optykę okularową i jesteśmy jej liderami. Jako pierwsi w Polsce, ponad 60 lat temu dobieraliśmy indywidualnym klientom twarde soczewki kontaktowe własnej produkcji. Badaniami, dopasowaniem i produkcją soczewek zajmował się optometrysta i mistrz optyki, założyciel i właściciel firmy Bernard Mroziński.
   Ponad 30 lat temu wykonywaliśmy jedne z pierwszych okularów progresywnych w Polsce. To doświadczenie jest bezcenne i stało się kluczowe dla odpowiedniego doboru tych soczewek, współczesnym bardzo wymagającym klientom. Dbamy by mieć w swojej ofercie najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty z zakresu optyki okularowej i kontaktologii. Uczestniczymy w sympozjach, kongresach, targach i szkoleniach, ciągle podnosząc kompetencje i umiejętności.
  Gabinet badania wzroku wyposażony jest w zaawansowany technologicznie sprzęt optometryczny, gwarantujący w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem specjalisty najbardziej precyzyjne pomiary i dobór korekcji.
   Posiadamy najnowszej generacji sprzęt okulistyczny do diagnostyki schorzeń oczu, optyczny tomograf koherentny – OCT pozwala sięgać do diagnostyki oczu w jej najbardziej zaawansowanym wydaniu.
   W każdym z naszych salonów znajduje się gabinet badania wzroku oraz zróżnicowany asortyment opraw okularowych, aby klienci mieli jak największy ich wybór.

 

 

 

Bydgoski Zakład Optyczny Żuchowscy

 

Salon ul. Gdańska 11

tel. 52 322 19 51

czynne:

pn.-pt. 9.00 – 18.00

w soboty: 9.00 – do 14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salon ul. Dworcowa 12

tel. 52 366 08 45

czynne:

pn.-pt. 10.00 – 18.00

w soboty: 10.00 – do 14.00

 

 

 

 

Okulary to nasza pasja

Optyk Żuchowscy - Nasze salony optyczne