Nasze salony optyczne

Optyk Bydgoszcz

„Okulary to nasza pasja” to motto naszej firmy.

Bydgoski Zakład Optyczny Żuchowscy założony w 1945 roku, to sprawdzona i rzetelna firma z blisko 80-letnią tradycją opierającą się na szerokiej wiedzy z zakresu optyki i optometrii. Nasi optycy i optometryści są specjalistami z wyjątkową, fachową wiedzą i doświadczeniem, wyróżniając się wśród Optyków w Bydgoszczy. Systematycznie poszerzają swoje umiejętności i kompetencje, uczestniczą w licznych konferencjach, sympozjach, szkoleniach, kursach oraz panelach naukowych.

Tym, co nas szczególnie wyróżnia to połączenie wyjątkowo bogatej tradycji oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Szukając salon optyczny Bydgoszcz znajdziecie Państwo nasze dwa punkty optyczne funkcjonujące w ścisłym centrum miasta. Jeden z nich jest zlokalizowany przy ulicy Gdańskiej 11, a drugi przy Dworcowej 12. Dzięki dogodnej lokalizacji pacjenci z łatwością dojadą zarówno swoimi autami, jak i transportem komunikacji publicznej.

Optyka jest nie tylko naszą pasją, lecz przede wszystkim powołaniem do tego, aby spełniać marzenia pacjentów o dobrym widzeniu, bowiem wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka. Nasz wysoko wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, aby pomóc Państwu, zapewnić maksymalny komfort podczas świadczonych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, stawiając potrzeby Państwa na pierwszym miejscu. Wyróżnia nas profesjonalizm, fachowa wiedza, precyzja, rzetelność, a także bogate doświadczenie zdobywane przez dziesięciolecia.

 

 

 

Bydgoski Zakład Optyczny Żuchowscy

 

Salon ul. Gdańska 11

tel. 52 322 19 51

czynne:

pn.-pt. 9.00 – 18.00

w soboty: 9.00 – do 14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salon ul. Dworcowa 12

tel. 52 366 08 45

czynne:

pn.-pt. 10.00 – 18.00

w soboty: 10.00 – do 14.00

 

 

 

 

Okulary to nasza pasja

Optyk Żuchowscy - Nasze salony optyczne