Aktualności

02.10.2023


Podobnie jak dorośli, tak i najmłodsi chcą czuć się i wyglądać dobrze. Obecnie dzieci, a na pewno młodzież przywiązują bardzo dużą wagę do własnego wizerunku. Na co zwrócić uwagę, poszukując odpowiednich okularów korekcyjnych dla swojej pociechy. Jakie modne oprawki dziecięce warto zatem rozważyć? Oto nasze wskazówki, które można mogą być pomocne.

15.09.2023

Z upływającym czasem nasz wzrok traci swoje umiejętności akomodacyjne. Proces ten rozpoczyna się na ogół około 40-45 roku życia. Soczewka w oku, która do tej pory potrafiła dostosować się do widzenia obrazów z daleka i z bliska z biegiem czasu traci swoją elastyczność, co powoduje, że nie jesteśmy w stanie dobrze widzieć na krótkich odległościach. Pierwsze objawy to zmęczenie oczu, z czasem tracimy ostrość widzenia.

29.08.2023

Troskę o wzrok warto połączyć z dbałością o wizerunek. Szeroki wybór okularów najlepszych producentów pozwala na znalezienie modnych oprawek zarówno męskich, jak i damskich, które przypadną nam do gustu. Jakie trendy obowiązują wiosną?

18.07.2023

Troska o oczy to jedno – równie istotne są kwestie estetyczne. Okulary przeciwsłoneczne powinny być więc skuteczne w zabezpieczeniu przed słońcem, komfortowe w użytkowaniu, a jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Jakie rozwiązanie designerskie są modne w 2023 r.? Przyjrzyjmy się bliżej obowiązującym trendom!

  • Strona  1 z 5
  • >
  • >>

Okulary to nasza pasja

Optyk Żuchowscy - Aktualności