Aktualności

22.05.2023

Pierwsze co mi się nasuwa na myśl o okularach Porsche design to najnowocześniejsze technologie oraz futurystyczna i minimalistyczna stylistyka projektów,. Tytan, włókno węglowe to podstawowe materiały użyte do wykonania tych opraw. Każda z nich dopracowana jest w najmniejszym szczególe. To wszystko sprawia, że oprawy te świetnie układają się na twarzy, zapewniając nie tylko nowoczesny i elegancki wygląd, ale przede wszystkim i fantastyczny komfort. Cóż chcieć więcej.

<a href="

05.05.2023

Jeśli jesteś zmęczony ciężkimi okularami i marzysz o ultra lekkich oprawach, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, to Stepper jest zdecydowanie dla Ciebie. Tytan i ultem to materiały dzięki, którym oprawy nie tylko są bajecznie lekkie, ale przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Magia tych opraw ujawnia się dopiero po ich przymierzeniu. Fantastycznie zaprojektowane i doskonale wyprofilowane, idealnie układają się na twarzy. Komfort i elegancja. Cóż chcieć więcej?
Najnowsza kolekcja już czeka na Was.<a href="

11.01.2023

 

Z nowym rokiem prezentujemy nasze nowości. Kolekcja opraw okularowych WOOW zdecydowanie tchnie świeżością.Ta marka charakteryzuje się odważną stylistyką,  i wyrazistymi kolorami. Zarówno oprawy z tworzywa jak i oprawy metalowe  mają wysycone, kontrastujące barwy.  Jest to lina oprawek okularowych dedykowana dla osób poszukujących najnowszych, odważnych trendów w modzie. Jeśli chcesz wyglądać ekstrawagancko i intrygująco? Okulary WOOW są zdecydowanie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy!

 

17.10.2022

Tej jesieni w kolekcji opraw Brendel pojawiły się oprawy z transparentnego tworzywa. Jest to rozwiązanie pozwalające na niesamowite łączenie najróżniejszych barw, które mogą się dowolnie przenikać. Taka oprawa ma swoją duszę, w zależności od otoczenia i oświetlenia może zmieniać się intensywność kolorów i odcieni. Ma ponad to więcej lekkości i subtelności, niż klasyczne oprawy z tworzywa o pełnej barwie.

 

  • Strona  1 z 4
  • >
  • >>

Okulary to nasza pasja

Optyk Żuchowscy - Aktualności