Aktualności

14.05.2024

Z wielką przyjemnością prezentujemy nasze najnowsze oprawy. Kolekcja Etnia Barcelona jest pełna hiszpańskie pasji i energii. Ciekawe zestawienia kolorystyczne, odważne kształty to to co charakteryzuje tą markę. W tej kolekcji znajdziemy zarówno ostre geometryczne kształty jak i okrągłe i owalne oprawy. Projektanci etni Barcelony w nietuzinkowy sposób łączą transparentny materiał z wyrazistymi pełnymi kolorami. Każda oprawa jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Odważne projekty idą w parze z najwyższą jakością wykonania. Czegóż chcieć więcej? Jeśli lubicie odważne stylizacje? Zapraszamy!

13.03.2024

 

 

Blackfin to oprawy wyjątkowe pod każdym względem. zaprojektowano je z odwagą i rozmachem. Poszukujesz wyrazistego elementu swojej stylizacji, który przykuje uwagę, każdego kto na Ciebie spojrzy? Ta kolekcja jest dla Ciebie. Pomysłowe, geometryczne kształty to nie wszystko. mocą tych opraw są ciekawe, kontrastowe zestawienia kolorystyczne. Barwy podkreśla ich aksamitna matowa faktura, niekiedy z delikatnym metalicznym poblaskiem. Takie zestawienie daje fantastyczny efekt. Nie zapominajmy, że Blackfin, to nie tylko styl, ale także jakość. Wszystkie oprawy wykonano z tytanu, dzięki czemu są bardzo lekkie i komfortowe.

 

02.10.2023


Podobnie jak dorośli, tak i najmłodsi chcą czuć się i wyglądać dobrze. Obecnie dzieci, a na pewno młodzież przywiązują bardzo dużą wagę do własnego wizerunku. Na co zwrócić uwagę, poszukując odpowiednich okularów korekcyjnych dla swojej pociechy. Jakie modne oprawki dziecięce warto zatem rozważyć? Oto nasze wskazówki, które można mogą być pomocne.

15.09.2023

Z upływającym czasem nasz wzrok traci swoje umiejętności akomodacyjne. Proces ten rozpoczyna się na ogół około 40-45 roku życia. Soczewka w oku, która do tej pory potrafiła dostosować się do widzenia obrazów z daleka i z bliska z biegiem czasu traci swoją elastyczność, co powoduje, że nie jesteśmy w stanie dobrze widzieć na krótkich odległościach. Pierwsze objawy to zmęczenie oczu, z czasem tracimy ostrość widzenia.

  • Strona  1 z 6
  • >
  • >>

Okulary to nasza pasja

Optyk Żuchowscy - Aktualności