Aktualności

11.01.2023

 

Z nowym rokiem prezentujemy nasze nowości. Kolekcja opraw okularowych WOOW zdecydowanie tchnie świeżością.Ta marka charakteryzuje się odważną stylistyką,  i wyrazistymi kolorami. Zarówno oprawy z tworzywa jak i oprawy metalowe  mają wysycone, kontrastujące barwy.  Jest to lina oprawek okularowych dedykowana dla osób poszukujących najnowszych, odważnych trendów w modzie. Jeśli chcesz wyglądać ekstrawagancko i intrygująco? Okulary WOOW są zdecydowanie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy!

 

17.10.2022

Tej jesieni w kolekcji opraw Brendel pojawiły się oprawy z transparentnego tworzywa. Jest to rozwiązanie pozwalające na niesamowite łączenie najróżniejszych barw, które mogą się dowolnie przenikać. Taka oprawa ma swoją duszę, w zależności od otoczenia i oświetlenia może zmieniać się intensywność kolorów i odcieni. Ma ponad to więcej lekkości i subtelności, niż klasyczne oprawy z tworzywa o pełnej barwie.

 

19.08.2022

Humphrey's to od lat niezmiennie jedna z naszych ulubionych marek. To niemiecki producent o wieloletniej tradycji. Okulary wykonane są jak zawsze z najwyższej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Z jednej stronie cechuje je prosta forma z drugiej nietuzinkowe zestawienia kolorystyczne. Ciekawe faktury i zaskakujące wstawki sprawiają, że każda oprawa ma coś intrygującego w sobie. Część z tych opraw jest w mniejszym rozmiarze, co sprawia, że świetnie pasują osobą z drobniejszymi twarzami oraz młodzieży. Bardzo polecamy.

16.05.2022

Choć obecnie na półkach salonów optycznych królują oprawy metalowe w kolorze złotym, projektanci od Emilio Pucci nie boją się stawiać na tworzywo i wyraziste kolory. Ta marka, jak zwykle proponuje bardzo odważne i żywiołowe zestawienia barwne. Dużo jest akcentów różowych i fioletowy, ale zdarza się też i żółć i zieleń. Co istotne Emilio Pucci to nie tylko kolorystyka, ale i ekstrawaganckie kształty,które będą mocnym akcentem w wizerunku.  Oczywiście nie zapomniano też o fanach opraw metalowych, ale każda z nich ma jakiś smaczek kolorowy. Jeśli poszukujesz oryginalnych i wyjątkowych opraw Emilio Pucci jest zdecydowanie dla Ciebie.

 

 

 

  • Strona  1 z 3
  • >
  • >>

Okulary to nasza pasja

Optyk Żuchowscy - Aktualności