Dlaczego warto?

Poszukujesz modnych okularów, które zapewnią Ci perfekcyjne widzenie?
Wykwalifikowani optycy i optometryści fachowo przeprowadzą Cię przez cały proces doboru okularów oraz soczewek kontaktowych.

Bydgoski Zakład Optyczny Żuchowscy jest renomowanym Salonem Optycznym o ponad 70 letniej tradycji. Przez dziesięciolecia zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pozyskaliśmy zaufanie i sympatię kilku pokoleń naszych klientów. Nasze atuty to nowoczesność, technologia i najnowsze trendy. Specjalizujemy się w profesjonalnym badaniu wzroku przez optometrystę. Zawsze starannie selekcjonujemy najlepsze marki opraw i soczewek okularowych.

Sprostanie Twoim oczekiwaniom jest dla nas najwyższym priorytetem.

Zapraszamy do naszych Salonów:
ul. Gdańska 11
tel. 52 322 19 51

ul. Dworcowa 12
tel. 52 366 08 45

Bydgoski Zakład Optyczny założony został w 1945 r. przez optyka i optometrystę Bernarda Mrozińskiego. Był on pionierem optometrii oraz doboru soczewek kontaktowych w Polsce.
W naszym zakładzie optycznym zawsze obecne były najświeższe trendy oraz najnowsze technologie. Zmieniamy się i rozwijamy by sprostać życzeniom najbardziej wymagających klientów. Okulary to nasza pasja, którą dzielimy się z Wami.

Jakie usługi oferuje Bydgoski Zakład Optyczny Żuchowscy?

Specjalizujemy się w badaniach i korekcji wad wzroku okularami przez optometrystę.
Wykonujemy również badania pod kontem doboru i aplikacji soczewek kontaktowych. Prowadzimy naukę ich zakładania i ściągania, oraz pielęgnacji.
Ponadto zachęcamy do skorzystania z optometrycznej terapii wzrokowo-motorycznej, która znajduje szerokie zastosowanie przy problemach akomodacji i widzenia obuocznego u dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
W naszej ofercie posiadamy także badanie OCT, czyli optyczną koherentną tomografię oka. Jest to jedna z najnowocześniejszych, bezbolesnych i bezkontaktowych metod diagnostycznych oka. Bardzo precyzyjnie pokazuje szczegóły budowy oka, ukazując jego kolejne warstwy w przekroju. Pozwala wykryć na wczesnym etapie wiele schorzeń, takich jak jaskra, zwyrodnienie plamki żółtej (AMD), zmiany cukrzycowe w siatkówce, czy nowotwory.
Jako specjaliści z branży optycznej świadczymy pełen zakres usług w zakresie obróbki soczewek okularowych i naprawy okularów.
A przede wszystkim zapewniamy fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta przy doborze okularów oraz soczewek kontaktowych odpowiednich do Państwa potrzeb i wymagań.

Jakie produkty znajdą Państwo w naszym salonie optycznym?

Nasz salon optyczny oferuje bogaty wybór modnych okularów znanych firm. Podążamy za aktualnymi trendami, cały czas poszerzając naszą ofertę o oprawy okularowe renomowanych marek i sprawdzonych producentów z najnowszych kolekcji. Starannie selekcjonujemy produkty pod względem ich jakości. Zapewniamy bogaty asortyment soczewek okularowych i kontaktowych, które dopasujemy do państwa indywidualnych potrzeb.
Ponadto posiadamy wszelkie potrzebne akcesoria do okularów i do soczewek kontaktowych.
Znajdą u nas państwo również tradycyjne lupy najlepszych marek oraz lupy elektroniczne.

Osobom zainteresowanym naszą ofertą możemy zaproponować:
• oprawy okularowe
• okulary do komputera
• okulary progresywne
• okulary przeciwsłoneczne
• soczewki kontaktowe
• akcesoria do okularów, w tym etui, ściereczki, łańcuszki, sznureczki oraz płyny do czyszczenia
• akcesoria do soczewek kontaktowych: krople do nawilżania oczu oraz płyny do pielęgnacji
• lupy tradycyjne i elektroniczne
• okulary do pływania z mocą

Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

 

 

 

Czytaj więcej

Dlaczego warto odwiedzić nasz zakład optyczny?

Jeśli szukają Państwo kompleksowej pomocy w zakresie profesjonalnego badania wzroku, diagnostyki oczu oraz fachowego doboru okularów i soczewek kontaktowych zapraszamy do odwiedzenia naszych Zakładów Optycznych. Wiemy, jakim współcześnie wyzwaniem okazuje się znalezienie wysoko wyspecjalizowanego i doświadczonego optyka w Bydgoszczy czy w okolicach Bydgoszczy. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom wielu Pacjentów, dbamy, aby świadczone przez nas usługi zapewniały kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie. To co nas charakteryzuje to indywidualne podejście do każdego klienta. W miłej i przyjaznej atmosferze będą mogli Państwo zbadać u nas wzrok, wybrać wymarzone oprawy i dobrać do ich spersonalizowane soczewki okularowe.

Z naszej pomocy korzystają zarówno dorośli, seniorzy, jak i młodzież oraz dzieci. Nasi optometryści zadbają o Państwa wzrok. Realizujemy także recepty na okulary wystawione przez okulistów. W zależności od potrzeb nasi pacjenci mogą skorzystać z samych porad specjalisty, wykonać badania profilaktyczne, diagnostyczne albo zakupić zapisane okulary. Wymieniamy również stare szkła na nowe, doradzamy w zakresie wyboru soczewek korekcyjnych, do czytania, dla kierowców, dla studentów, dla uczniów, dla osób pracujących przy monitorach oraz wykonujących zawody wymagające szczególnej precyzji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ze szczególną uwagą, dobierając rodzaj soczewek okularowych, który będzie jak najlepiej dostosowany do jego stylu życia i trybu pracy.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych Salonów.

Okulary to nasza pasja

Optyk Żuchowscy - Dlaczego warto?